Заняття з елементами тренінгу (очна І сесія) вчителів, які навчатимуть учнів 1 класів у 2018-2019 н.р.

14-15 лютого у актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулися заняття з елементами тренінгу (очна І сесія) вчителів, які навчатимуть учнів 1 класів у 2018-2019 навчальному році. Заняття з педагогами проводила  тренер Гордуз Н.О., завідувач кабінету методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. 

У ході реалізації модуля  “Сучасний вчитель як провідник змін”  педагоги ознайомилися із роллю та завчаннями вчителя в контексті сучасних змін та основними підходами в освітньому процесі.

Заняття розпочалося з привітання учасників, інформаційного повідомлення, формування очікуваних результатів. До відома  присутніх  було доведено зміст типової освітньої програми “Підготовка вчителя Нової української школи” та  форми її реалізації.

Презентація матеріалу “Нова початкова школа: на які моделі орієтується  Україна”   ознайомила  вчителів із моделями освіти США, Польщі, Болгарії та Фінляндії. Працюючи у групах  за експертними картками, вони визначали подібне та відмінне у західних моделях освіти, обговорювали за матеріалами презентації  практичні наслідки для молодших школярів.  Під час рефлексії “Що корисне?”, “Що зайве?” учасники обмінялися враженнями від роботи.

Наступного дня проведено дослідження “Ставлення педагогів до освітньої реформи”,  презентовано матеріали:  “Чинники якісної початкової освіти”, “Мета та головні компоненти Концепції “Нова українська школа”, особливості організації освітнього процесу та освітнього середовища та ознайомлено із організацією освітнього середовища в експериментальних навчальних закладах Закарпаття.

Під час практичних занять вчителі створювали та презентували модель випускника Нової української школи, вирішували різні педагогічні ситуації.

На закінчення роботи учасники поділилися своїми відкриттями, враженнями та думками від зустрічі та обговорили питання підготовки до ІІ сесії.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь