Навчально-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи на тему (30.01.2018)

30 січня 2018 року  в  актовому залі управління освіти, молоді та спорту   за сприяння районного центру практичної психології та соціальної роботи відбувся    навчально- практичний  семінар заступників директорів з виховної роботи на тему „Профілактика правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, налагодження корекційно – розвивальної  та виховної роботи в закладах освіти”.

Методист РМК Столець В.С. ознайомила присутніх   із статистичними даними  за 2017 рік  Міністерства освіти і науки України щодо   кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми або за їх участі в Закарпатській області. Звернула увагу на те, що Виноградівський район станом на 25 січня 2018 року  має непогані показники в розрізі області. На  обліку в Службі в справах дітей знаходяться – 29 дітей шкільного віку, в кримінальній поліції – 8, на внутрішкільному  – 86.  Завідувач  центру практичної психології Тодавчич С.П.  акцентувала увагу   те, що при розв’язанні  кримінальних та соціально-педагогічних проблем  необхідно опиратись на цілісні психолого-педагогічні технології, реалізовувати проектний та особистісно-орієнтований підхід до  здійснення корекційно-розвивальної та виховної роботи.  В практичній частині  семінару заступники директорів з виховної роботи   були учасниками   тренінгових вправ: „Крапка на білому листку”, „Соціальні ролі”, „Надірване серце”,

„ Скільки важить сніжинка ” та інші. На  подолання специфічних соціально-психологічних проблем у шкільному середовищі, яке  не можливе без участі компетентного педагога, здатного до ефективної взаємодії  у  проведенні просвітницьких заходів для вчителів  працівниками психологічної служби району  вказала методист центру психології Леньо Я.В.

Заступники директорів з виховної роботи обговорили питання підготовки до ІІ районного етапу Четвертого фестивалю – конкурсу „Воскресни, писанко!” у 2018 році.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *