Засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти (03.01.2018р.)

3 січня відбулось засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти.

На порядку денному стояли питання кадрового забезпечення шкіл, підготовки навчально-матеріальної бази для майбутніх першокласників, економії енергоресурсів при проходженні опалювального сезону, а також було окреслено ряд питань для обговорення на колегії управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Голова ради директорів Комаромі М.М., члени ради Гомокі Г.С., Савко С.І. підняли надзвичайно гостру проблему щодо вкрай незадовільного фінансування шкіл району. Виноградівська районна рада минулого року двічі відбирала і без того мізерні кошти для господарських потреб наших освітніх закладів. Востаннє такий “сюрприз” депутати поклали освітянам під ялинку наприкінці грудня 2017 року, забравши 314.000 грн. Ці кошти здебільшого передбачались для розрахунків за ремонт систем опалення Широківської ЗОШ І-ІІІст., Широківського НВК, Королівської ЗОШ І-ІІІст., Шаланківської ЗОШ І-ІІІ ст. та ін.

Члени ради директорів, зокрема Крічфолуші Л.Й., Дорогі Л.В. висловили стурбованість щодо фінансування шкіл району у 2018 році. Начальник відділу освіти – в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Жупанин В.І. з цього приводу зазначив, що проектом бюджету 2018 року на придбання товарів, робіт та послуг закладам освіти Виноградівського району передбачено близько 11.600.000 грн. По великому рахунку, лише для усунення проблем які накопичились за десятки років у наших школах потрібно 550-600 млн.грн. Сьогодні нам планують виділити у 50 раз менше, однак є загроза, що і ці кошти будуть урізані. Учасники зібрання погодились з тим, що керівникам шкіл разом з батьківським активом треба згуртовано протистояти спробам окремих “близоруких” депутатів обмежувати і без того незадовільне фінансування шкіл.

З обговорених питань було узагальнено ряд пропозицій, які будуть озвучені на черговій інструктивні нараді директорів закладів освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *