Районний семінар вчителів української мови та літератури у школах з угорською мовою навчання (19.12.2017)

19 грудня 2017 року на базі Виноградівської ЗОШ №3 імені Жігмонда Перені відбувся конкурс-захист учнівських презентацій „Мій шлях до успіху”. Розпочала семінар методист районного методичного кабінету Русінко Лілія Йосипівна, яка відзначила, що саме поняття успіху у кожного різне: для одного – це кар’єра, для другого – це сім’я, а для третього – творчість. Більшість з нас прагне його досягти, але як це зробити знають лише одиниці. Марва Коллінз писала: „Успіх не прийде до Вас. Ви самі повинні дійти до нього.”

Оцінювалися презентації учнів та їх виступ за уміння представити себе, доцільністю розкриття теми, артистизму. Виступали учні відповідно до попереднього жеребкування. Члени  журі Гомокі Г.С ,Бакаєва З.В., Біров З.А. оцінювали учнів, милуючись їхнім мовленням та артистичністю.

У своїх виступах учні 9-11 класів висвітлили шляхи досягнення свого успіху, свого майбутнього, бажання стати людиною з великої літери. Учні вміли вказати на недоліки, які перешкоджають досягненню успіху та позитивні елементи, які сприяють досягненню поставленої цілі. Учні пам’ятають, що успіх приходить до того, хто хоче і може. Складовими успіху є активність, цілеспрямованість, відповідальність.

Успіх – це не пряма лінія а крива, сповнена труднощів та перемог. У виступах учні  стверджують: „Це я хочу, я можу, я зроблю”.  Вони бачать себе музикантами, художниками, дизайнерами, вчителями. Кредом їхнього майбутнього є прислів’я : „Не живи сам для себе – бо вродився не від себе.”

Дванадцятеро учнів освітніх закладів району впевнено презентували свої шляхи досягнення успіху.

Шестеро учнів стали лауреатами конкурсу, а шестеро – призерами:

І місцеВінце Вікторія, учениця 11 класу  Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 ім. Жігмонда Перені,;

ІІ місце – Котров Емілія, учениця 10 класу Пийтерфолвівського ліцею;

ІІ місце – Вагра Доріна, учениця 9 класу  Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Тонковці Тімео, учениця   9класу   Дюлянської ЗОШ І- ІІст.

ІІІ місце – Рубей  Вікторія, учениця 10 класу Чорнотисівської ЗОШ  І- ІІІ ст.;

ІІІ місце – Грицько Моніка, учениця 10 класу Шаланківська ЗОШ  І-ІІІст.

Голова журі Гомокі Г.С. підвела підсумки конкурсу, високо оцінивши підготовку та представлення презентацій, їх глибокий зміст та хороше володіння державної мови учнів.

Успіху досягає той, у кого в серці живе вогонь. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі. То ж будьмо успішними!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *