До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом дітей та молоді

Виховання в дошкільників і школярів України почуття патріотизму, духу національної самосвідомості, збереження та зміцнення власного здоров’я є одними із найважливіших завдань держави, суспільства та самої особистості.

У період розвитку українського суспільства молоде покоління знаходиться в складній соціально-психологічній ситуації. В значній мірі зруйновані попередні, застарілі стереотипи поведінки, нормативні і ціннісні орієнтації.  В умовах реформування освіти все важливішого значення набуває процес формування в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я.

Проблема збереження здоров’я дітей та молоді в Україні залишається актуальною і для її вирішення необхідна координація діяльності місцевих органів виконавчої влади. З метою покращення здоров’я дітей та молоді в школах району проводиться значна робота з утвердження здорового способу життя, враховуючи вікові особливості учнів. Ця робота підпорядкована одній меті: формування у дітей та підлітків орієнтації на здоровий спосіб життя.

Так як особливо загрозливою та соціально-небезпечною проблемою в нашій країні залишається  поширення ВІЛ-інфекції/СНІД, в школах району організована інформаційно – профілактична робота, основною метою якої є надання необхідної інформації підліткам про ступінь ризику, безпечну поведінку та вироблення навичок такої поведінки, формування у школярів толерантного ставлення до людей, що є інфікованими.

Приуроченим до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, згідно з наказом управління освіти, молоді та спорту від 24.11.2017 року №211, на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, відбувся конкурс пантомім. На захід був запрошений волонтер Корпусу миру Джосем Міллер, який провів з учасниками тематичний тренінг. Учні відповідали на запитання, які засвідчили, що більшість з них знає про шляхи поширення, способи захисту та алгоритм дії у випадку ймовірності зараження. Учні загальноосвітніх шкіл представили свої кращі плакати та буклети, які відображають їх розуміння, ставлення до проблеми та інформацію, яку необхідно поширювати серед всіх молодих людей. Переможцями конкурсу стали учні Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Друге місце вибороли учні Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, третє місце – учні Вилоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Символічно те, що для розуміння важливих питань у житті людини, можна скористатися жестами, музикою та іншими засобами. Присутні учні загальноосвітніх шкіл передадуть отримані знання своїм ровесникам.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *