Інструктивна нарада керівників закладів освіти району (01.12.2017р.)

1 грудня 2017 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася чергова інструктивна нарада керівників закладів освіти району. На нараду також була запрошена начальник управління державної казначейської служби у Виноградівському районі Закарпатської області С.М. Лакатош.

У своєму виступі перед директорами закладів освіти виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Жупанин В.І. зупинився на окремих питаннях, які вивчались державною інспекцією освітніх закладів України 16 листопада 2017 року у нашому районі. Значна увага у виступі керівника управління також була зосереджена  на причинах і наслідках конфліктної ситуації, яка виникла між учасниками освітнього процесу у Вербовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третій блок питань, на яких зупинився В.І.Жупанин, був пов’язаний з переходом шкіл на кадрову, академічну та фінансово-господарську автономію.

Головний бухгалтер Левченко Н.В.  у своєму виступі звернула увагу на  ст. 26, 30, 45 Закону України №2145-VIII від 05.09.2017 „Про освіту”, що стосується бухгалтерського обліку та звітності закладів освіти, ознайомила з наказом Міністерства фінансів України №333 від 12.03.2012р. „Про затвердження Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету та Інструкції щодо застосування класифікації кредитування бюджету” (із змінами і доповненнями) та зі зразком заповнення фінансових звітів для закладів освіти.

Очільниця ДКСУ у Виноградівському районі С.М. Лакатош наголосила про першочергові кроки щодо відкриття реєстраційних та спеціальних рахунків в органах казначейства для переходу на розрахунково-касове обслуговування розпорядників коштів для закладів освіти.

Методист райметодкабінету Любка О.І. зупинився на окремих аспектах проведення у школах району Всеукраїнського тижня права. 8 грудня 2017 року у всіх освітніх закладах проводитиметься відкритий другий урок.

Методист райметодкабінету Столець В.С. повідомила про проведену роботу  у благодійній акції „Допомога дитині” та про чергову благодійну акцію „Новорічні подарунки для захисників Вітчизни”.

Методист райметодкабінету  Карпинець О.В. ознайомила присутніх  із заходами щодо організації дистанційного навчання вчителів 1 класу 2018 року.

Головний спеціаліст Балаж А.А. зупинився на питанні ліцензування освітньої діяльності закладів освіти та про здійснення верифікації освітніх сторінок у соціально-орієнтовних ресурсах.

Завідувач центру практичної психології та соціальної роботи      Тодавчич С.П. звернула увагу керівників закладів освіти на попередження насильства в навчальних закладах.

Фахівець з кадрів Блажин Н.П. наголосила про надання інформації про чисельність працюючих і військовозобов’язаних, які заброньовані станом на 01.08.2018, та про особливості заповнення звіту.

Підсумував роботу наради виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА  В.Жупанин, акцентувавши увагу на статті 26 Закону України „Про освіту”, де чітко визначено, що керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе всю повноту відповідальності за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Залишити відповідь