Інструктивна нарада керівників закладів освіти району (21.12.2017)

21 грудня 2017 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася чергова інструктивна нарада керівників закладів освіти району.  Виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Жупанин В.І. ознайомив керівників навчальних закладів з матеріалами засідання розширеної колегії департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, яке відбулося 20 грудня 2017 року. Увага присутніх акцентувалась на питаннях щодо перегляду напрямків професійної підготовки учнів у міжшкільних навчально-виробничих комбінатах, покращенні якісного складу педагогічних працівників МНВК, модернізації навчально-матеріальної бази. У виступі також було дано аналіз роботи керівників закладів освіти по оприлюдненню на сайтах шкіл звітів про фінансово-господарську діяльність.

В.о.начальника управління освіти Жупанин В.І. повідомив про дотримання правил інформаційної безпеки та обмеження доступу співробітників державних установ та організацій до Інтернет-ресурсів в доменних зонах „ru”, „ру”,  російських поштових серверів „Mail.ru”, „Яндекс”, „Rambler”, оскільки вони використовуються Російською Федерацією як майданчик для проведення спеціальних інформаційних акцій та операцій.

Відповідальна за сайт управління освіти, молоді та спорту Малеш Г.Ю. проінформувала присутніх про стан оприлюднення звітів закладів загальної середньої освіти про фінансово-господарську діяльність, звернула увагу директорів на необхідність ліквідації чисельних недіючих шкільних сайтів, які ускладнюють моніторинг даного питання і, відповідно, пошук інформації.

Завідувач райметодкабінету Гербей О.Ю. ознайомила присутніх з планом Заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти „Нова українська школа” та проведення у 2018 році Четвертого фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”

Начальник відділу молоді та спорту Тодавчич Т.О. зупинилася на питанні організації   відпочинку окремої категорії дітей 6-8 класів в таборі відпочинку „Арніка”.

Завідувач центру практичної психології та соціальної роботи      Тодавчич С.П. звернула увагу керівників закладів освіти на попередження насильства в сім’ї  та суїцидальних тенденцій серед школярів.

Голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Кльофа І.В. ознайомив присутніх з рішенням розширеного засідання колегії райкому Профспілки, яке відбулося 14 грудня 2017 року.

Головний спеціаліст Грабович Л.Р. зачитала наказ №2427-к від 18.12.2017 „Про оголошення подяки” за високий результат, досягнутий у матеріально-технічному оснащенні закладу освіти, належне забезпечення освітнього процесу, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків. Оголошено подяку дев’яти керівникам закладів освіти:

– Савко Сільвії Іванівні -директору Вербовецької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів;
– Крічфолуші Лесі Йосипівні -директору Веряцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
– Яремі Марії Михайлівні -директору Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8;
– Гомокі Габріеллі Степанівні -директору Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;
– Рябцю Василю Васильовичу -директору Чорнотисівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
– Гафинець Беаті Йосипівні -директору Вилоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
– Сігетій  Марії Миколаївні -директору навчально-виховного комплексу „Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад №6”;
– Комаромі Марії Михайлівні -директору навчально-виховного комплексу „Новосільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”;
– Уйфалуші Ірині Андріївні -директору Пийтерфолвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В.о. начальника управління Жупанин В.І. запропонував поновити склад колегії управління освіти, молоді та спорту. На обговорення було висунуто наступні кандидатури:

– Жупанин В.І. – голова колегії, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту;

Члени колегії:

– Кльофа І.В. – голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки;

– Гербей О.Ю. – завідувач райметодкабінету;

– Тодавчич С.П. – завідувач центру практичної психології та соціальної роботи;

– Ярема М.М. – директор Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8;

– Гафинець Б.Й. – директор Вилоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

– Уйфолуші І.А. – директор Пийтерфолвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Присутні одностайно підтримали склад колегії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *